LIONS - czysty zysk
Specjalizujemy się w obsłudze klientów hoteli, restauracji i ośrodków kultury . Celem naszej firmy jest zadowolony klient. Naszymi atutami są rzetelność , dokładność, punktualność. Posiadamy profesjonalne pralki i suszarki oraz używamy najwyższej jakości środki piorące.

Nasza pralnia

A.B.LIONS dostarcza klientom najwyższej jakości kompleksowe usługi pralnicze, oparte o wysoki standard pracy. Naszym podstawowymi atutami jest miła, rodzinna atmosfera przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług świadczonych po konkurencyjnych cenach.
Wiemy że dla Państwa, jako naszego potencjalnego klienta oprócz satysfakcjonującej ceny za wykonaną usługę liczy się zachowanie doskonałej, stałej i powtarzalnej jakości oraz możliwie najkrótszy czas w którym zostanie ona zrealizowana. Wierzymy w słowa, że kluczem do sukcesu jest zadowolenie klienta. Wzajemna współpraca, utrzymywanie dobrych, partnerskich relacji oraz wzajemne zaufanie prowadzą zawsze do osiągnięcia obopólnych i wymiernych korzyści.

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Naszym głównym celem będącym jednocześnie naszą ofertą dla Państwa jest zapewnienie świadczenia kompleksowych usług pralniczych w następujących obszarach działalności:

Firma oferuje kompleksowe usługi pralnicze obejmujące:

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
LIONS