LIONS - czysty zysk
Oferujemy profesjonalne sprzątanie klatek schodowych, biur, mieszkań, a także terenów zewnętrznych.

Sprzątanie bloków

Oferujemy kompleksowe sprzątanie osiedli. W przypadku nowopowstałego budynku lub po pracach remontowych oferujemy doprowadzenie go do użyteczności bloku poprzez doczyszczanie.

Zakres prac porządkowych wewnątrz budynku:

Sprzątanie terenów zewnętrznych

Sprzątanie biur

Sprzątamy kompleksowo biura łącznie z myciem okien, praniem dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych. Wykonujemy takie usługi jednorazowo lub okresowo. Profesjonalność naszych usług gwarantuje, że usługa zostanie wykonana w sposób dokładny, szybki i bez zakłóceń czasu Państwa pracy.

Częstotliwość sprzątania uzależniona jest od Państwa potrzeb. Sprzątanie może odbywać się zarówno codziennie jak i raz w tygodniu. Godziny rozpoczęcia prac porządkowych również dostosowane są do Państwa wymagań. Standardowa usługa zawiera takie prace jak: opróżnianie koszy na śmieci, podlewanie kwiatków, odkurzanie i mycie podłóg na mokro, sprzątanie łazienek i wc, wycieranie kurzu z biurek, mebli, obrazów, parapetów, krzeseł, telefonów, komputerów itp. przy użyciu odpowiednich środków czystości oraz profesjonalnych urządzeń.

Oferujemy ponadto sprzątanie po imprezach okolicznościowych. Oferta ta skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Doprowadzimy lokal do czystości szybko i skutecznie.

Sprzątanie mieszkań i domów

Częstotliwość sprzątania uzależniona jest od Państwa potrzeb. Sprzątanie może odbywać się codziennie, cyklicznie lub jednorazowo. Oferujemy również sprzątanie poremontowe - po zakończeniu wszelkich prac budowlanych lub remontowych, przygotowanie obiektu do użytkowania. Zakres prac obejmuje sprzątanie posadzek, mebli, okien, parapetów, drzwi, futryn, armatury itp. Zapewniamy również środki chemiczne niezbędne do wykonania usługi.

LIONS